Ціни на акції як орієнтир для енергетичних витрат

Ціни на акції як орієнтир для енергетичних витрат

28.12.2020 Выкл. Автор admin

Ціни на акції як орієнтир для енергетичних витрат

Оскільки Українська енергетична біржа є відкритим Інтернет-порталом, муніципальні та державні організації мають можливість вибрати постачальника. Це дозволяє забезпечити безпечніші електронні торги, оскільки торгова платформа пов’язана з прозорою антикорупційною електронною системою. Прозора система була розроблена для боротьби з корупцією. Міністерство економічного розвитку і торгівлі також рекомендує розглядати ціни на акції як орієнтир для енергетичних витрат.

Вартість газу

Якщо ви хочете знати вартість однієї одиниці природного газу (ми беремо тисячу кубометрів за одиницю), вам слід скористатися онлайн-калькулятором, офіційним веб-сайтом Української енергетичної біржі www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/. Щоб зробити розрахунок максимально точним, потрібно правильно заповнити пропуски, тобто:

— Дата підписання угоди.

— Якщо немає пункту, вартість буде головним чином визначатися датою модифікації.

— Номер, який його підписав.

— Первісна вартість одиниці енергетичних ресурсів, включаючи податки.

Вкажіть у договорі купівлі природного газу можливість зміни ціни в тому чи іншому напрямку. Сьогодні краще використовувати спеціальну формулу, запропоновану міністерством. Ви можете розрахувати вартість газу за формулою, рекомендованою міністерством. Якщо угоду підписана бюджетною організацією, для зміни вартості потрібно письмове обґрунтування. Найкращий варіант — вказати формулу в контракті та змінити ціну на основі листа від постачальника.

Як визначити вартість газу?

Сьогодні існує кілька варіантів визначення вартості природного газу. Перший варіант — це описаний вище спосіб використання калькулятора на офіційному веб-сайті біржі. Другий варіант — придбати близько третини природного газу України у Європейського Союзу. Визначте середнє значення деяких міжнародних модних компаній, обчисливши середнє значення всіх компаній на певний день. З усіма цінами можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Української енергетичної біржі у розділі «Біржові ціни», тобто на природний газ. Сторінка надає користувачам прості графічні показники, які дозволяють швидко знаходити рік, місяць та ціну на природний газ за тисячу метрів. Майте на увазі, що всі ціни підлягають оподаткуванню, але не враховують великих витрат, таких як транспорт або доставка. Усі користувачі можуть проаналізувати вартість з 2017 року по сьогодні.

Не можна також забувати про можливість коливань, оскільки середня тривалість обміну може становити до двох місяців, протягом яких вартість може значно коливатися. Тому для клієнта так важливо розрахувати кошторисну вартість самостійно або за допомогою наших брокерів. Ви також повинні завжди стежити за регулярно обновлюваними цінами акцій Української енергетичної біржі.

Завдяки таким діям, вартість одиниці природного газу, при купівлі електронних пропозицій на українській енергетичній біржі та використанні прозорої системи все стає законним та ринковим. Ви завжди повинні використовувати рекомендовані формули та всі правила, викладені в Угоді та Додатковій угоді. Інформація про оновлення завжди доступна і буде надіслана на електронну адресу під час реєстрації в газеті.